Antikor Testli Ferdi Kaza Sigortası

‘Covid-19 muyum?’ sorusu ile yaşamayın! Antikor Testli Ferdi Kaza Ürünü ile tanışın, sorularınızın cevabını Covid-19 Antikor Testi Teminatı’nı kullanarak alın.

Covid 19 Antikor testi sayesinde bu hastalık ile karşılaşıp karşılaşmadığınızı öğrenerek virüse karşı bağışıklık sisteminizin gelişip gelişmediğine dair yanıt bulabilirsiniz.

Üstelik tüm sigortalılara psikolojik destek ve diyetisyen hizmeti ücretsiz!

Neden Antikor Testi yapılmalıdır?

Yapılan araştırmalar, virüse yakalanıp atlatan kişilerde yeni bir vakaya rastlanma veya ağır olarak geçirme olasılığının oldukça düşük olduğunu göstermektedir. Taşıyıcı olduğumuzu bilmemiz, yaş grupları, kalıtımsal rahatsızlıklar vb sebeplerle risk grubundaki bireylerle temasa girmeyerek onları korumamızı sağlamaktadır. Üstelik IgG test sonucunuz pozitif ise mevcut hastaların iyileşmesi için plazma tedavilerine destek olabilirsiniz.

Antikor Testi randevusu nasıl alınır ve süreç nasıl işler?

Antikor Testli Ferdi Kaza Ürünü’ne ait ilgili sigorta şirketinin mobil uygulaması ya da web sitesinde yer alan online işlemler üzerinden test başvurusu yapılması yeterlidir.

İstanbul’daki sigortalılarımız isterlerse talep ettikleri adreste ya da Medilab Şişli Laboratuvarı’nda test yaptırabilecektir. Üstelik Medilab Şişli Laboratuvarı’na giderek test yaptırmanız durumunda; açlık kan şekeri, total kolesterol, HDL kolesterol, LDL kolesterol ve kan basıncı ölçümü testleri ile tüm bu test sonuçları için ücretsiz doktor görüşü hizmeti mevcuttur.

Diğer illerdeki sigortalılarımız ise anlaşmalı sağık kuruluşlarında test yaptırabilecektir.

*09:00 -13:00 arasında yapılan randevu talepleri için aynı gün 17:00’a kadar; 13:00 ve sonrasına yapılan talepler için ise ertesi gün 13:00’a kadar SMS ve mail yolu ile geri dönüş sağlanacaktır. Randevular max. 7 günü geçmeyecek şekilde verilecektir.

  • Covid-19 Antikor Testi, İstanbul il sınırı içerisinde, firma merkezinde veya sigortalının talep ettiği adreste yapılacaktır.
  • Sigortalı İstanbul ili haricindeki illerde firmanın anlaşmalı olduğu sağlık kuruluşlarında test yaptırılabilecektir.
  • Test sonuçları E-NABIZ sistemine yansıyacak ve test yaptıran kişi buradan sonuçları görüntüleyebilecektir. Sonuçların E-NABIZ sistemine yüklenmesi ile ilgili bilgi, sms veya eposta ile sigortalıya iletilecektir.
  • Poliçe süresi 1 yıldır.
  • Poliçelerde, Covid-19 Antikor Testi dışında 2 seans online psikolojik destek ve 3 seans online birebir diyetisyen hakkı mevcuttur.