Halk Sigorta

Halk Sigorta

sigorta
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta : {{email}}

Sigorta bilincini daha geniş kitlelere yaymak vizyonu ile hareket eden Halk Sigorta, yenilikçi değerlerinden ödün vermeden her geçen gün başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Sektörün karlı büyüyen sigorta şirketi, kaliteli hizmetin sürekliliğini sağlamak adına her geçen gün farklı alanlarda ürün grupları ortaya koyuyor. Bireysel ve kurumsal güvence çözümleri ile hem hayatınızı kolaylaştırıyor hem de daha mutlu bir hayat sürdürmenize aracılık ediyor. Bireysel sigortalar çerçevesinde özellikle kasko ve trafik sigortası hizmeti öncelik taşıyor.

Kasko, yaşanması muhtemel kaza riskleri karşısında kendi aracınızı, araç içerisinde yer alan eşyalarınızı ve sağlığınızı koruma altına alıyor. Yanma, çalınma, üçüncü kişilerin kötü niyeti veya düşme sonucunda ortaya çıkan maddi zararlar giderilmeye çalışıyor. Zorunlu trafik sigortası, kaza riskleri söz konusu olduğunda 3. şahıslara verebileceğiniz zararları ortadan kaldırıyor. Karşı tarafa karşı doğan tüm hukuki sorumluluklarınız, poliçede yazan limitler dahilinde karşılanıyor. Sağlık sigortası seçenekleri, kaza veya hastalık durumlarında kendinize ve ailenize geniş kapsamlı bir güvence sağlıyor. Hastane tedavisi teminatları sayesinde 7 gün 24 saat boyunca dünyanın her yerinde korunabiliyorsunuz. "Geniş Kapsamlı", "Kritik Hastalıklar", "Seyahat Sağlık", Yabancı Uyruklular" ve "Medikal Destek", sağlık sigortası kapsamında sunulan ürün paketleri arasında bulunuyor.

Ev ve iş yeri gibi yapılarınızı koruma altına alan konut sigortası, farklı teminatlarla zenginleştirilerek uygulanabiliyor. Yangın, hırsızlık, deprem, kapkaç, terör ve kötü niyetli hareketler, sigorta poliçesi kapsamındaki teminatları oluşturuyor. Üstelik poliçe ile birlikte evinizin içerisinde bulunan eşyalara da koruma sağlanıyor. Zorunlu deprem sigortası DASK, deprem veya depremin yarattığı tsunami, yangın veya fırtına gibi dış faktörlere karşı güvence veriyor. Montaj, inşaat, makine kırılması ve elektronik cihaz arızası durumlarında ise mühendislik sigorta seçenekleri ön plana çıkıyor. Geleceğe daha güvenli bakmak ve huzur verici bir yaşantı sürdürmek için kendiniz için uygun bulduğunuz sigorta seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Müşteri odaklı çalışmalar gösteren Halk Sigorta'nın kasko, trafik, konut, iş yeri ve sağlık sigortası fiyatları hakkında bilgi edinmek için Sigortaladım.com üzerinden başvuru yapabilir veya 444 9 832 numaralı müşteri hizmetleri merkezimizi arayabilirsiniz.