Halk Sigorta
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta :

Bilgilendirme: Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden birisi olan Halk Sigorta, Türkiye Sigorta çatısı altında toplanan şirketler arasında yer aldı. Güçlerini birleştiren sigorta şirketlerinden Güneş Sigorta ile birlikte artık hizmetlerini Türkiye Sigorta bünyesinde sunacak olan Halk Sigorta’nın daha önce sunmakta olduğu tüm hizmetler ise geçerliliğini korumaya devam edecek. Eğer siz de Halk Sigorta’nın sigorta hizmetlerinden ve kasko, trafik sigortası, DASK gibi sigorta ürünlerinden yararlanmak istiyorsanız; Sigortaladım.com aracılığıyla Türkiye Sigorta üzerinden bu ürün ve hizmetlere ulaşabilirsiniz. Geçmişte Halk Sigorta ürünlerinden faydalanıyorsanız ve şirkette poliçeniz varsa, yine bu poliçe kapsamında aldığınız hizmetlere ilişkin sorgulama işlemlerinizi de Sigortaladım.com’un sunduğu Türkiye Sigorta sayfasından gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Dilerseniz, siz de ayrıntılı bilgi almak ve Türkiye Sigorta bünyesinde sigorta hizmetlerinden yararlanmak için Türkiye Sigorta sayfamıza ilerleyerek tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Halk Sigorta Hakkında

Sigorta bilincini daha geniş kitlelere yaymak vizyonu ile hareket eden Halk Sigorta, yenilikçi değerlerinden ödün vermeden her geçen gün başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Sektörün karlı büyüyen sigorta şirketi, kaliteli hizmetin sürekliliğini sağlamak adına her geçen gün farklı alanlarda ürün grupları ortaya koyuyor. Bireysel ve kurumsal güvence çözümleri ile hem hayatınızı kolaylaştırıyor hem de daha mutlu bir hayat sürdürmenize aracılık ediyor. Bireysel sigortalar çerçevesinde özellikle kasko ve trafik sigortası hizmeti öncelik taşıyor.

Kasko, yaşanması muhtemel kaza riskleri karşısında kendi aracınızı, araç içerisinde yer alan eşyalarınızı ve sağlığınızı koruma altına alıyor. Yanma, çalınma, üçüncü kişilerin kötü niyeti veya düşme sonucunda ortaya çıkan maddi zararlar giderilmeye çalışıyor. Zorunlu trafik sigortası, kaza riskleri söz konusu olduğunda 3. şahıslara verebileceğiniz zararları ortadan kaldırıyor. Karşı tarafa karşı doğan tüm hukuki sorumluluklarınız, poliçede yazan limitler dahilinde karşılanıyor. Sağlık sigortası seçenekleri, kaza veya hastalık durumlarında kendinize ve ailenize geniş kapsamlı bir güvence sağlıyor. Hastane tedavisi teminatları sayesinde 7 gün 24 saat boyunca dünyanın her yerinde korunabiliyorsunuz. "Geniş Kapsamlı", "Kritik Hastalıklar", "Seyahat Sağlık", Yabancı Uyruklular" ve "Medikal Destek", sağlık sigortası kapsamında sunulan ürün paketleri arasında bulunuyor.

Halk Sigorta Oto Dışı Sigorta Ürünleri

Ev ve iş yeri gibi yapılarınızı koruma altına alan konut sigortası, farklı teminatlarla zenginleştirilerek uygulanabiliyor. Yangın, hırsızlık, deprem, kapkaç, terör ve kötü niyetli hareketler, sigorta poliçesi kapsamındaki teminatları oluşturuyor. Üstelik poliçe ile birlikte evinizin içerisinde bulunan eşyalara da koruma sağlanıyor. Zorunlu deprem sigortası DASK, deprem veya depremin yarattığı tsunami, yangın veya fırtına gibi dış faktörlere karşı güvence veriyor. Montaj, inşaat, makine kırılması ve elektronik cihaz arızası durumlarında ise mühendislik sigorta seçenekleri ön plana çıkıyor. Geleceğe daha güvenli bakmak ve huzur verici bir yaşantı sürdürmek için kendiniz için uygun bulduğunuz sigorta seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Müşteri odaklı çalışmalar gösteren Halk Sigorta'nın kasko, trafik, konut, iş yeri ve sağlık sigortası fiyatları hakkında bilgi edinmek için Sigortaladım.com üzerinden başvuru yapabilirsiniz.