Güneş Sigorta
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta :

Bilgilendirme: Trafik sigortası, kasko, DASK ve daha birçok sigorta hizmetlerini sunan şirketler arasında yer alan Güneş Sigorta, gücünü arttırmak üzere Türkiye Sigorta çatısı altına girdi. Halk Sigorta ile birlikte çeşitli kamu şirketlerinin de dahil olduğu Türkiye Sigorta bünyesinde yer almaya başlayan Güneş Sigorta, tüm hizmetlerini geçmişte olduğu gibi aynı kalite standartlarıyla da sunmaya devam ediyor. Birçok kişinin merak ettiği konulardan birisi ise Güneş Sigorta’dan hali hazırda alınmakta olan hizmetlerin ne olacağıdır. Bu noktada açıklık getirmek amacıyla, Güneş Sigorta’nın sunduğu tüm ürün ve hizmetlerin, aynı şekilde ve fakat farklı bir isimle sunulmaya devam edeceğidir. Bu kapsamda, eğer siz de Güneş Sigorta’da poliçeye sahipseniz ya da şirketin hizmetlerinden ilk defa yararlanacaksanız, tüm işlemlerinizi Sigortaladım.com üzerinden Türkiye Sigorta sayfasına ilerleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Güneş Sigorta Hakkında

Müşterilerine 60 yıldır hizmet veren Güneş Sigorta; 9 bölge müdürlüğüne, 3 temsilciliğe, 3.100’den fazla satış kanalından oluşan uzman bir kadroya sahiptir. Güçlü finansal yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı, sigorta sektöründeki değişen ihtiyaçlara hızlı çözüm üretme kabiliyeti ile ülkemizdeki sigorta bilincinin gelişimine katkıda bulunan önemli sigorta şirketlerinden biridir.

Sektörde tercih edilen ve güven duyulan bir marka olmasını teknolojik alt yapısını da kullanarak hızlı poliçeleştirmesine, hasar sonrası hizmetlerde titizlik göstermesine, ürün çeşitliliği yaratmasına bağlıdır.

Güneş Sigorta Ürünleri

Güneş Sigorta aracınızı güvence altına almaya yönelik olarak sigorta ürünleri sunar. Güneş Genişletilmiş Kasko, Güneş Muafiyeti Genişletilmiş Kasko, Güneş Pert Kasko, Yeşil Kasko bunlar arasındadır. Bunun yanı sıra Güneş Sigorta, Zorunlu Trafik Sigortası ve tekneniz için de Yat Sigortası imkanı sunmaktadır.

Evinizi koruma altına almaya yönelik olarak Güneş Sigorta;  Ev, DASK ve Site Ortak Alan Sigortası ürünlerini geliştirmiştir.

Güneş Sigorta sağlığınızı; Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Tehlikeli Hastalık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası ve Yabancı Sağlık Sigortası ile teminat altına almayı amaçlamaktadır.

Güneş Sigorta sevdiklerinizi de koruma altına alan Eğitime Devam Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortası’nı sunmaktadır.

İş yerinizi güvence altına almak için Güneş Sigorta; İşyeri Paket, Kapsamlı İşyeri Sigortası, Eczane Paket Sigortası, Otel Paket Sigortası ve Akaryakıt Paket Sigortası seçeneklerini sunar.

Sigortaladım.com’un Güneş Sigorta güvencesiyle sunduğu araç sigortası, konut sigortası, aile sigortaları ve işyeri sigortalarına en uygun fiyatlarla ve avantajlarla sahip olabilirsiniz. Bunun için sigortaladım.com üzerinden ihtiyacınız olan sigorta ürünü başvurusu yapabilirsiniz.