Groupama Sigorta
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta :

Türkiye'nin lider sigorta şirketleri arasında bulunan Groupama Sigorta, hedeflediği faaliyet alanlarını kalite yönetim sisteminin gerekli prensiplerine uygun olarak gerçekleştirmeye çalışıyor. Güven odaklı hareket eden kurumsal şirket, yenilikçi ve yaratıcı çözüm önerileri sayesinde müşteri portföyünü her geçen gün genişletiyor. Doğru sigorta hizmet seçenekleri sağlayarak, müşterilerinin hayata karşı daha güvenli bakabilmelerine yardımcı oluyor.

Groupama Sigorta Araç Sigortaları

Ürün paketlerini, bireysel ve kurumsal olmak üzere 2 farklı grup şeklinde ortaya koyuyor. Araca bağlı gerçekleşebilen kaza ve hasar durumları için kasko ve trafik sigortası hizmetleri düzenleniyor. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununa göre her araç sahibine zorunlu kılınan trafik sigortası, olası kaza riskleri karşısında 3. şahıslara teminat sağlıyor. Poliçe kapsamında, karşı tarafa uğratabileceğiniz tüm maddi, ölüm ve bedeni tazminatlara yer veriliyor.

Kasko, kendi aracınıza bağlı oluşan hasar durumlarını ve mal varlığınızda meydana gelebilecek kayıpları dikkate alıyor. Üstelik sigorta sözleşmesi çerçevesinde ikame araç temini, yakın hizmet ağı, prim koruma teminatı ve oto ekspres gibi avantajlardan yararlanma şansı da elde edebiliyorsunuz. Groupama, müşterilerini olası kaza ve hastalık risk durumlarına karşı sağlık sigortası hizmeti ile tanıştırıyor. Poliçe içerisinde bulunan ve yatarak tedavi gerektiren tüm işlemler limitsiz olarak karşılanıyor. Hastaneden taburcu olduktan sonraki 60 gün içerisinde ilaç harcamaları, fizik tedavi, tetkik ve muayene gibi ayakta tedavi yöntemlerinden yararlanılabiliyor. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen diş ve check-up hizmet seçenekleri, yine paket dahilinde yer alan teminatlara örnek oluşturuyor.

Groupama Sigorta Oto Dışı Ürünleri

Yurt içi ve yurt dışı yolculuklarında başınıza gelebilecek beklenmedik risk durumları için de seyahat sağlık sigortası uygulanıyor. Hastalık ve kaza sonucunda ortaya çıkan yatarak-ayakta tedavi masrafları ve asistanlık hizmetleri, poliçede yazan limitlere uygun olarak karşılanıyor. Üstelik isteyen kişiler, poliçeye ek olarak ferdi kaza sigortasından da faydalanabiliyor. Hazırlanan ek poliçe, vefat veya daimi sakatlık gibi olumsuz durumlara karşı güvence veriyor. Doğal Afet Sigortalar Kurumu (DASK) ise bina, ev veya iş yeri gibi yapılarınızı koruma altına alıyor. Yangın, infilak, tsunami ve yer kayması türündeki pek çok olası risk için teminat yapılıyor.

Groupama'nın kasko, özel sağlık sigortası, DASK ve trafik sigortası fiyatları hakkında bilgi edinmek için Sigortaladım.com üzerinden başvurabilir veya 444 9 832 numaralı müşteri hizmetleri merkezimizi arayabilirsiniz.