Whatsapp ikon Whatsapp'dan yaz
Alışveriş kredili kasko kampanyası

sigortaladım.com'dan
Alışveriş Kredili Kasko Kampanyası

sigortaladım.com kasko poliçelerinde 3 aydan 36 aya varan vade seçenekleri ve Fibabank güvencesi ile ödeme fırsatı sunuyor!

Kampanyamız tüm kasko paketleri ve araç gruplarında geçerlidir.

Hemen Kasko Teklifi Al

Alışveriş Kredisi ile kasko poliçemi nasıl satın alabilirim?

nasıl satın alabilirim
1
Bilgilerini gir
2
Teklifleri karşılaştır
3
Ödeme adımına geç
4
SMS linkine gitsigortaladım.com'dan gelecek SMS ile vadeni seçerek kredi adımlarını 20 dk. içerisinde tamamlayabilirsin.
5
Kredini kullanKredin onaylandıktan sonra poliçen otomatik olarak onaylanır ve kullanmaya başlayabilirsin.
nasıl kullanabilirim

Fibabanka Alışgidiş Kredisini
nasıl kullanabilirim?

Fibabanka Alışgidiş Kredisi ile internet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 100.000 TL'ye kadar olan kasko alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme tamamlama aşamasında Fibabanka Alışgidiş Kredisi seçeneğini seçtiğinizde, kredi işleminiz sonrasında poliçeniz otomatik olarak oluşacaktır.

Kasko
Sigortası
  • Ödeme adımında Alışveriş Kredisi seçeneği seçildiğinde, sigortaladım.com sayfasında, ilgili formları doldurarak kredi başvurunuza ve sonrasında kredi kullanımı için gerekli dökümanlarda onayınız alınacaktır.
  • Kredi işleminiz tamamlandıktan sonra ödemeniz gerçekleşecek ve poliçeniz otomatik olarak oluşacaktır.
detaylar

Alışveriş kredisinden faydalanmak için Fibabanka başvuru sayfasındaki bilgileri doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi onayı sonrasında cep telefonunuza gelecek mesaj üzerinden Fibabanka Mobil’i indirerek Görüntülü Bankacılık ile anında Fibabanka müşterisi olabilir ve kredi kullandırımı için gerekli dokümanları onaylayabilirsiniz. Görüntülü Bankacılık ile müşteri olabilmeniz için çipli yeni T.C. kimlik kartı ve NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojisi içeren bir cep telefonuna sahip olmanız gerekmektedir.

Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup sigortaladım.com’un kredi değerlendirmelerinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Fibabanka Alışgidiş Kredisi ile yaptığınız alışverişlerde, poliçe iptali yapmak istediğiniz durumda ve iptal talebiniz kabul edildiği takdirde poliçe bedeli kredi ile ilişkili hesaba sigortaladım.com tarafından iade edilecektir ve krediniz de kapatılacaktır.

banka kredisi telefon

Kredi Limitinizi Öğrenmek İster Misiniz?

Fibabanka tarafından sigortaladım.com'a özel limitinizi akışa girmeden önce SGRTLDM yazıp aralarına bir boşluk bırakarak sırasıyla, T.C. kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi GGAAYYYY şeklinde yazarak 3422'ye SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda sigortaladım.com 444 9 832 numaralı çağrı merkezi üzerinden poliçe teklifi alarak ödemelerinizi Fibabanka Alışgidiş kredisi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Evet, kampanyalarımızdan (Migros, Carrefour, Opet) faydalanabilirsin. Ödeme adımından önce sana en uygun kampanyayı seçebilirsin.
Kredi başvuru sürecinin olumsuz sonuçlanması durumunda, yeni bir teklif alıp kaskonu kredi kartı ile tekrar satın alabilirsin.
Poliçenizin ödemesini, 24 saat içerisinde ister kredili isterseniz de kredi kartı ile tamamlayabilirsin.
Unutma, ödemesi yapılmayan poliçeler 24 saat sonra iptal olacaktır.
Poliçenizin ödemesi yapılmadığı için kaskon geçersiz olacaktır. Bu nedenle kaskon hasarı karşılamayacaktır.
Poliçeni iptal edebilmek için kullanılan kredinin kalan ödemelerinin yapılması gerekmektedir.

Hata tepsit ettik!

Sigorta danışmanımız en kısa sürede size ulaşacaktır!

Tamam
;